top of page

R, 30. juuli

|

Kabli seltsimaja terrass

Laulupesa lapsed, Airi Liiva ja bänd

Laulupesa lapsed, Airi Liiva ja bänd
Laulupesa lapsed, Airi Liiva ja bänd

Time & Location

30. juuli 2021, 19:00

Kabli seltsimaja terrass, Kabli, 86002 Pärnu County, Estonia

About the event

TÄHELEPANU!

30. juulil toimuma pidanud Airi Liiva Laulupesa kontsert jääb halbade ilmastikutingimuste tõttu ära. Piletilevist ostetud piletite raha kantakse ostjatele tagasi.

PILETID  8.-  PILETILEVIS ja sularahas kohapeal.

“Tahan, ei taha, ma ise ei tea, kas olla natuke paha või päriselt hea,” rõkkavad lapsed suurima rõõmuga laulda. Youtube’is on sel laulul kahe aastaga kogunenud 2,4 miljonit vaatamist – sama palju kui mõnel Karl Erik Taukari hitil. Laulu autor on nelja lapse ema Airi Liiva.

Küllap on muusikaõpetaja ja stuudio Laulupesa juhi Airi kirjutatud lastelaulude fenomen – sest hitte on tal küll ja veel – siirus ja lihtsus. Need räägivad lapselikest asjadest, peegeldades seda lapsepõlve, kus elasime meie, praegused emad-isad. Ohtralt õueaega porilompides, ratta seljas, naabri hoovis luurekat mängides või onni ehitades… nagu Bullerbys! Laulupesa tundides Tartus käib ligi 600 last. Veel sama palju põnne ootab kannatlikult järjekorras.

Laulupesa laulud jutustavad asjadest ja olukordadest, mis lastele sära silma toovad ja neid kõnetavad. Tujudest ja emotsioonidest, mida nad mõistavad. Maitsetest, mida nad armastavad. Salasoovidest, millest nad unistavad. Sõprusest, mida lapsed tähtsaks peavad. Siin on laule iseteadlikele noortele ja pisikestele nunnudele, rajudele-vingetele poistele ja õrnadele hingedele.

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PL4glq7X-xQbgyHE4vigz08_czUfevrNtf

Share this event

bottom of page