top of page

FESTIVAL 2013

Kabli Päikeseloojangu Festival 2013

KUNSTINÄDAL KABLI RANNAS
Ürgne ja originaalne
29.juuli – 2.august
Fotonäitus ja töötoad Põhja-Rootsi kunstnikelt.  

29. juuli-02. aug Kenneth Mikko FOTONÄITUS „Sauna filosoofia“ Häädemeeste vanas saunas.
29.07 kell 18 näituse avamine.

Fotonäitus on osa Kenneth Mikko sauna-projektist. Kuidas inimese vaimne seisund muutub kuumas saunas? Milline on suhe meie sise- ja välismaailma vahel saunas käies? Kuidas mõjutab alasti olemine meid ja inimesi meie ümber? Millist rolli on mänginud saun tradistioonilises maaühiskonnas võrreldes moodsa linnaga? Just sellistele küsimustele on otsinud vastuseid Kenneth Mikko. Järgmisel aastal plaanib fotograaf välja anda fotoraamatu samal teemal Arhangelskist pärit vene filosoofi Nikolai Terebikhini tekstitega.

Fotod on tehtud erinevat tüüpi avalikes ja erasaunades (puusaun, suitsusaun, elektrisaun) Põhja-Rootsis, Soomes ja Venemaal.

TAASKASUTUSE ÕPITUBA (30.-31.juuli), moedisainer Marju Matsin

Töötuppa on oodatud kõik, kes oskavad vähegi käsitööd teha ning peavad lugu taaskaustusest. Oodatud on ka need, kes soovivad ennast modellina proovile panna – töötoas osalejatel on võimalus astuda üles 2.aug toimuval moeetendusel.

Töötoa teemaks on rahvuslikkus. Kahe päeva jooksul kujundame ja õmbleme moodsa, sinule sobiva riideeseme, millega sina ise (või keegi teine) astud lavale reede-õhtusel (2.aug) moe-etendusel.
Kasa võtta: niidid, nõelad, tekstiilid-kangad, mida enam ei kasuta, kuid ei raatsi ka ära visata: vanaema tikitud laudlina, kangastel kootud kangad, heegeldatud kardinad, käsitsi brodeeritud linad, kootud sallid jm. Plekid ja väikesed augud ei loe!

Toimumiskoht: Häädemeeste noortekeskus
Kestvus: kaks päeva (30.-31. juuli, 10-15.00)
Kahe päeva töötoa hind kokku: 5.-.
Kohvi- ja lõunapaus võimalik noortekeskuse kõrval asuvas Romantilise Rannatee kohvikus.
Registreerumine: matsinm@spray.se.

TULE TALTSUTAMISE TÖÖTUBA (31.7-01.08), Anna Lindqvist

Töötoas õpitakse selgeks trikid ja nipid kuidas taltsutada tuld. Omal nahal proovitakse ära tule neelamine ja purskamine. Kahe päeva jooksul harjutatakse tuletaltsutamise tehnikaid ning üheskoos valmistutakse esinemiseks kunstinädala lõpetamisel 2. augustil koos performance grupiga. Eelnev tuletaltsutamise kogemus ei ole vajalik, vanuse alampiir 18 aastat. Registreeru: matsinm@spray.se.

Toimumiskoht: Kabli rand
Kestvus: kaks päeva (31. juuli-01.aug)
Kahe päeva töötoa hind kokku: 5.-.
Registreerumine: matsinm@spray.se.

PERFORMANCE TÖÖTUBA (01.-02.08), Pia Suonvieri

Õppima on oodatud kõik, kes on huvitatud ja valmis publiku ees ebatavalisi asju tegema. Performance on kunst, mida kutsutakse ”elavaks kunstiks”. Sarnaselt teiste kunstiliikidega on performance eesmärk luua elamusi ning ärgitada inimesi mõtlema. Töötoas õpetatakse kuidas töötada erinevate improvisatsiooni tehnikatega koos liikumise, esemete / materjalide ja keskkonnaga. Uurime, kuidas end väljendame ja lähtekohaks on igaühe oma loovus. Esile tõstetakse rituaalsus, originaalsus ja tõelisus. Töötuba lõpeb ühise esinemisega kunstinädala lõpetamisel koos tule-taltsutajatega 2.aug õhtul.

Toimumiskoht: Kabli rand
Kestvus: kaks päeva (01.-02.aug)
Kahe päeva töötoa hind kokku: 5.-.
Registreerumine: matsinm@spray.se.


KUNSTINÄDALA LÕPETAMINE
2.august, kell 21.00 Kabli ranna laval enne Zetode rannapidu
Moeetendus, tule ja valguse ning performance vaatemäng. Osalevad kunstinädala töötubades osalejad.


HapCult on väike grupp kunstnikke Põhja-Rootsist, Rootsi ja Soome piirilinnast Haparandast, Lapimaa piiril. Tegemist on sõpruskonnaga, kes on ühiselt läbiviinud mitmeid kultuuriprojekte 2009. aastast.
Rühma liikmed töötavad tule, moe, performance'i, foto ja muu kunstilise loominguga.
Ühiseks jooneks on originaalsus ja traditsiooniliste teadmiste väljendamine kaasaegses vormis. Ühisprojektide lähtekohaks on nägemus tervikust kus piirid kunsti, tegeikkuse, popkultuuri ja filosoofia vahel kustutatakse ning sünnivad uued kogemused. Töötubades, etendustel ja näitustel tahab HapCult anda külastajatele võimaluse aktiivseks osalemiseks ning oma panuse andmiseks.

Pia Suonvieri. Performance´ kunstnik, lavastaja, vabastava tantsu juht, laulja, tervendav terapeut, kunstnik jne. Pia on olnud kunstiline juht teatri- ja ooperietendustel ning muudel üritustel, samuti löönud kaasa kunsti-filmi loomisel. Praegu töötab Pia kultuuri ja turismi arendamisega Haparanda kommunis.

Anna Lindqvist. Valguse ja tule-kunstnik. Anna on töötanud installatsioonide ja erinevate etenduskunstidega - kaasaegne tants, teater ja tsirkus. Oli aastaid kunstiline juht samba gruppile Bunda. Praegu töötab Pia valgustus ja fotograafia õppejõuna.

Kenneth Mikko. Vabakutseline ajakirjanik ja fotograaf. Spetsialiseerunud Arktika ja Barentsi piirkonna kultuurile. Kenneth on andnud välja kultuuri ajakirju, raamatuid ja fotonäitusi ning olnud koordinaatoriks ja projektijuhiks rahvusvahelistele kultuuriprojektidele põhjaosas, sealhulgas Trans Barentsi Highway Symposium of Art, Barentsi New Media & Culture Lab. Hetkel on Kenneth seotud Barentsi piirkonna kultuuri teemalise veebilehe toimetamisega http://barentsculture.com.

Marju Matsin kujundab ja õmbleb isikupäraseid riideid erinevatest materjalidest - vanutatud vilt, lina, taaskasutatud tekstiil jne. Marju on disaininud kostüümd ka erinevatele kultuuriprojektidele ja teatrietendustele. Osalenud käsitöö-ja kultuuri projektides, näitustel, ning töötanud projektijuhina koos ettevõtjate ja kunstnikega Norrbottenist ja Euroopast. Marju on Lõuna-Eesti juurtega ning elanud Haparandas paarkümmend aastat .SALONGIÕHTUD Lepanina hotellis kell 20

09.07 Hedvig Hanson ja Andre Maaker. Pilet 10.- / 7.-
Tundeline lauljatar Hedvig Hanson ja jazzkitarrist Andre Maaker loovad oma muusikaga hõrgu meeleolu, esitades suvesse sobivaid palu Eesti autorite sulest ja laule Hedvigi uuelt albumilt "Esmahetked".

23.07  Henry Laks ”Ööst saab pikem päev”.  Pilet 8.- / 5.-
Samanimeliselt plaadilt, mis on ka peale kontserti saadaval, tulevad esitusele mitmed lood. Kavas on veel paremik vanemast repertuaarist ja päris uusi palasid. Laulude vahele loeb autor luulet oma viimasest enda illustreeritud luulekogust. Tõenäoliselt saab näha ka mõnda Henry Laksi maali.


ÕHTUMUUSIKA Häädemeeste Kirikus

04.07, kell 22 Margus Mitt- laulvad kristallkausid ja planetaarsed gongid, maised ja ebamaised helid. Pilet 8.- / 5.-
Looduslikud kvartskristallkausid ja planetaarsed gongid laulavad väga puhtal siinusekujulise lainega toonil, toetades nii meie keha ja meelt helidemaailma kaudu. Planetaarsed gongid on häälestatud meie päikesesüsteemis asuvate planeetide helidele. Nii nagu taevakehad on ka gongid ja kristallkausid omavahel harmooniliselt kooskõlas ning loovad ühtse resonantsi, viies meid tagasi oma loomupärasesse looduslähedasse seisundisse. Kõik pärineb helist. Heli on loomise esmaenergia ja Armastuse vibratsioon. Tule Sinagi sellest positiivsest vibratsioonist osa saama!

08.07, kell 20 Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen. Pilet 10.- / 7.-
Eestit sel aastal Eurovisiooni lauluvõistlusel esindanud Birgit Õigemeel astub sel õhtul lavale koos oma hea sõbra, pianisti ja helilooja Mihkel Mattiseniga, kes oli ka Eestit Eurovisioonil esindanud laulu "Et uus saaks alguse" autor. Lisaks antud loole tulevad esitusele ilusad ja romantilised laulud nii uuemast kui vanemast ajast, nii Eestist kui välismaalt.

13.07, kell 20 Tartu Käsikellade Ansambel. Pilet 5.-
Tartu Kellade Ansambel on moodustatud Arsise Kellade Kooli 1. lennu parimatest lõpetajatest aastal 2007. Ansamblisse kuulub 12 tudengiealist tegusat noort. Koos on antud arvukaid kontserte nii Eestis kui välismaal. Kaugeim kontsertreis toimus 2012. a Kanadasse. Osavõtt Toronto kammermuusika festivalist oli ansamblile tõeline au ja suur väljakutse.  Ansamblit juhatab Mari Tooming. Kava koosneb nii klassikaliste teoste seadetest kui ka spetsiaalselt käsikelladele kirjutatud muusikast.

16.07, kell 20 Noorkuu. Pilet 10.- / 7.-
Martti Meumers - bariton, Rein Kahro - tenor, Ilmar Madison - tenor, Märt Murrik - bariton, Remi Teras – bass. Kontsertprogramm sisaldab nii eesti- kui inglisekeelseid hittlugusid, kuid ka omaloomingut. Kõik lood lauldakse a capellana st. ilma erilisi saatepille kasutamata. Ans. Noorkuu moodustus detsembris 1996, mil kandis nime "Rumal Noorkuu”. Koosseisu kuulusid Rein Kahro, Henrik Raave ja Martti Meumers. 1999. aasta augustis lahkus bändist Henrik Raave ja juurde tuli 3 uut liiget: Ilmar Madison, Virgo Tulit ja Valmar Saar, seega muutus ansambel kvintetiks ja on seda tänaseni “Noorkuu” nime all. Esinetud on lisaks Eestile Soomes, Saksamaal, Austrias, Slovakkias, Tsehhis, Islandil ja Ameerika Ühendriikides. Kõik liikmed on õppinud Tartu Karlova Gümnaasiumis ja laulnud pikki aastaid Tartu Poistekooris.

Enne kirikukontserti, kell 17-19 pakub KELLAVIIETEE maitseelamusi. Muudatus! Kellaviietee toimub Romantilise Rannatee kohvikus (kiriku kõrval, muusikakooli õues). Lisainfo allpool.


JÜRI AARMA VESTLUSÕHTUD Kabli külaplatsil kell 20

12.07 Anne Veesaar. Pilet 5.-. Enne kontserti kl 19 Pärnu lauluselts "Mõnusalt"
Anne Veesaar on tuttav teatrilavalt ja teleseriaalist, aga kui palju teame tema hingeelust, ärivaistust, isiklikest põnevatest kogemustest!? Anne Veesaar on eesti näitleja. Lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, töötanud näitlejana Rakvere teatris ja Vanalinnastuudos, olnud teatridirektor ja muusikaliprodutsent, mängib sarjas ”Õnne 13” Mare Petersoni.

Pärnu lauluselts ”Mõnusalt”. Meid on 10 naist ja 5 meest - kõiki ühendab ansambli juht, staažikas Pärnu Muusikakooli pedagoog Tiina Laur. Ansambli repertuaar on mõnusalt rahvuslik ja meelsasti laulame koos publikuga. Seekord laulame suvelaule A.Oidi, U. Naissoo, R. Valgre jpt. eesti heliloojate loomingust.

19.07 Roman Baskin. Pilet 5.-
Roman Baskin on Eesti näitleja ja lavastaja. Lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, töötanud Vanalinnastuudios. Andnud režiiloenguid Berliini Kunstideakadeemias, näitlemiseloenguid Balti Filmi- ja Meediakoolis ja režiiloenguid Eesti Kunstiakadeemias.  2003. a asutas projektiteatri Kell Kümme.


KOSMOSE KOLMAPÄEVAD Kosmonautika Puhkekeskuses kell 20

03.07 Propeller. Pilet 10.- / 7.-

10.07 Lenna Kuurma, Maria Vaigla, Raul Vaigla, Robert Vaigla. Pilet 10.- / 7.-

17.07 Meretuule serenaad. Solamente una vez. Laulusolist Ele Raik ja orkester Cosmonautic Special koosseisus Priit Aimla, Peep Lõhmus, Ado Kirsi ja sõbrad (trummid, kitarrid, pasunad). Pilet 10.- / 7.-
Külastajatele pakutakse kuulamiseks ja kaasaelamiseks Hispaania, Portugali ja Ladina-Ameerika muusikarütme, segades neid Kabli rannatuulte ja Valgre meloodiatega. Kontsert on omamoodi muusikagalaktikas rändamine ja uute emotsioonide avastamine.
Orkestris mängivad kaasa: Ado Kirsi kontrabassil; Marek Talts kitarril; Meelis Sütt ja Toomas Grek ; Peep Lõhmus ja Priit Aimla trompetitel. Vokaalsolistiks on andekas muusik Ele Raik, kes on töötanud professionaalse muusikuna Rahvusooper Estonia orkestris oboemängijana.
Võtke aega ja tulge keerlema muusikagalaktikas, et avastada koos midagi enneolematut.
NB! Hea ilma ja piisava feeling´u puhul jätkub kõigile Jam-session "Varbad meres".

24.07 Kirjandusõhtu. Doris Kareva, Olavi Ruitlane, Kaupo Meiel, erikülalisena Aapo Ilves. Pilet 5.-
Kosmonautika Kirjandusõhtu toimub kolmandat korda ja pakub taas head ja hästi kõlavat eesti luulet autorite esituses. Heaks tavaks on saanud lõpetada Kirjandusõhtu lauluga ja ei ole erand seegi suvi.
24. juulil on lubanud tulla oma loomingut lugema elav klassik Doris Kareva, keda ilmselt tutvustama ei peagi, ja sel aastal raamatuga “Eesti edulood” suure menu saavutanud Olavi Ruitlane, kelle lõbusad-terased tekstid on eesti kirjanduse sõpradele tuttavad juba ammusest ajast tuttavad ja meelepärast. Õhtut juhib ja külalistega vestleb Kaupo Meiel. Selle, kes päikese merre laulab, jätame aga üllatuseks.

31.07 Lastelaulude "Laul läks rändama" esitluskontsert. Toomas Rull, Riho Sibul, Peedu Kass, Raun Juurikas, Susanne, Lisanne, Karita-Liis, keelpillikvartett, harf, flööt. Pilet 8.- / 5.-
Pärnu Postimehe tellijakaardiomanikele pilet 4.-
See on perekontsert, mis kantakse ette kahes pooles. Esimeses pooles kuuleb esiettekannet suvistest lastelauludest, mis pärinevad Toomas Rulli raamatust "Laul läks rändama”. Laule esitavad ansambel koos keelpillikvartetiga. Lisaväärtust kontserdile annavad flööt ja harf. Need imelised pillid saadavad laule, mis on selgeks õppinud Toomas Rulli kaksikud tütred Lisanne ja Susanne, kooripartiid annavad veel Karita-Liis ja Karoliina. Kontserdi teine pool jätkub natukene teises võtmes. Rulli lasteraamatust esitab laule Riho Sibul. Lisaks tulevad ettekandmisele veel mõned Toomas Rulli palad plaadilt "Eesti hääled 1 & 2" ja Sibula enda looming. Tema repertuaari kuuluvad tuntumad lood albumitelt "Poeet külmetab klaasmäel", "Jahe sinine" ja "Lood". Kindlasti kuuleb laule „Oli õitest kirendav aas”, „Tähesära”, „Videvik”, „Hallaöö” jpt.


MEREMEESTE PIDU Kabli külaplatsil kell 22

18.07  Väikeste Lõõtspillide Ühing ja tantsuansambel Kuu. Stiilipeole on oodatud jungad, madrused, tüürimehed, kaptenid ja loomulikult sadamas ootavad kaunid neiud-daamid. Pilet 5.-
Kõlavad tuntud ja armastatud meremeeste laulud ja autorilaulud. Tantsuansambel Kuu tantsib silmarõõmuks ja keerutab ka rahval jala soojaks. VLÜ esineb koosseisus: Marko Matvere - kitarr, bandžo, laul; Raido Koppel - nuppakordion, laul; Joel Sarv - viiul, laul; Erki Kalle-Esop - basskitarr, laul; Sander Udikas - klarnet, saksofon, viled; Aivar Vassiljev – trummid
1989.a 23. juunil esinesid Raido Koppel, Mati Kiviselg ja Marko Matvere esmakordselt selle nime all väga väikestel lõõtspillidel Pärnus. Nime ja tegevuse valikul võeti eeskujuks 20. saj alguse aegsed kodanike vabatahtlikud ühendused. Juba mõne aja pärast omas VLÜ repertuaari, mida oli raske ühe õhtuga täismahus läbi mängida. Laulude osakaal oli tookord väike. Põhilised tantsurütmid olid valss, polka ja reilender. Ei põlatud ka kõige levinumate seltskonnalaulude viise. Tänaseks moodustavad repertuaari parimad ja kaalukama osa nn meremeeste laulud ja ka autorilaulud, mis kannavad samalaadset atmosfääri.

 Aktiivsed tantsuhuvilised Paikuse vallas asutasid 2010.a MTÜ Meelelahutusklubi Kuu, kus alustas tegevust Paikuse Põhikooli õpilastest koosnev noorte segarahvatantsurühm ja lasterühmad, mille tulemusena tekkis Tantsuansambel Kuu. Kuu tantsijaid seob soe, kerge, rõõmus, vaba tahe liikuda ühes rütmis läbi võimsa ja ürgse väljenduse nagu seda on tants. Kuu tantsuspektri moodustavad folkloorsed- ja stiliseeritud rahvatantsud ning rahvaliku- kui ka kaasaegse tantsukunsti autoritantsud. Kunstilised juhid on Kardo Ojassalu ja Malle Ormilaan.


TUISULIIVA MUUSIKA Tuisuliiva puhkemaja õuel kell 20

11.07 Liisi Koikson. Pilet 10.- / 7.-
Ettekandele tulevad parimad lood Liisi albumitelt, nagu „Väike järv”, „Väikeste asjade võlu”, „Ettepoole” jpt. Kontserdi kava on kokku põimitud mitmete Eesti luuletajate ja heliloojate lugudest, mis räägivad looduse lihtsatest võludest ja kõike siduvast armastusest. Koos sumeda suveõhtu ja Kabli ranna päikesesooja liivaga tõotab tulla unustamatu elamus.
Enne kontserti (11.07) kl 18.30 laste folgi-kontsert Kabli ranna laval. TASUTA!

25.07 HND patupäev. Laval HND akustilise kavaga. Pilet 10.- / 7.-
Rockbändina tuntud HND alustas oma tegevust 2006. aastal, kui bänd andis välja esiksingli „Vaevu hingan”, mis jõudis Eesti muusika edetabelitesse. Tuisuliival astub publiku ette HND oma uudse akustilise kavaga. Teistmoodi plaadi idee sai alguse 2010. aasta esinemisest festivalil Viru Folk, kui bänd astus üles unplugged kavaga, mis sisaldas vanu lugusid. HND albumis „Akustiline” on kõik saanud täiesti uue seade. Albumi valmimisel lõi kaasa massiivne hulk külalismuusikuid, nagu Cool D, Jaanus Nõgisto, Madis Muul, Kaido Kelder jpt. Bänd on oma tegutsemisaja jooksul andnud arvukalt kontserte, muuhulgas soojendati ansamblit Def Leppard. Lisaks on HND kaasa teinud telesarjas "Kättemaksukontor" ja nende muusikat on kasutatud erinevates filmides, nt "Seenelkäik”. Kontserdil kõlavad kuulajatele juba tuttavad lood: "Vaevu hingan", "Langenud inglite maal", "Kõverpeegli rahvas", "Me jääme ellu" jpt.

Täisprogramm 25.-, sisaldab:
- soe söök (kokkavad HND liikmed)
- tervitusnaps (alaealised ei saa!)
- telkimiskoht
- ja kindlasti üht-teist põnevat veel!
Patupäeva programmist osavõtmiseks vajalik eelregamine aadressil patuklubi@hnd.ee, meili lisa nimi, email, tlf nr ja mitmekesi tulekul olete.

01.08 Margus Vaher ja Uku Suviste - Urmas Alender 60. Pilet 10.- / 7.-


KABLI RANNAPEOD Kabli ranna laval kell 22

29.06 Shanon. Pilet 10.- / 7.-

06.07 Terminaator. Pilet 10.- / 7.-

12.07 Regatt. Pilet 10.- / 7.-

19.07 Põhja Tallinn. Pilet 10.- / 7.-

20.07  Nordea Great European Band. Pilet 8.- / 5.-
Peo stiil: Eesti. Parimatele kostüümidele auhinnad! Pärnu Postimehe tellijakaardiomanikele pilet 4.-
Nordea Great European Band oli 2011. aastal Eesti parim firmabänd. Bändi koosseisu kuuluvad Lenna Pedras (laul), Giina Lissmann (laul), Epp Eller (laul), Tiina Kukk (kitarrist-stilist), Tarmo Kase (basskitarrist), Andriana Metsar (klahvpillid), Andrus Avarand (trummid) ja Simon Renno (soolokitarrist).
Peale Nordea Bandi jätkub pidu Eesti diskoga hommikutundideni, DJ Riho Pruul. Parimatele eesti-teemalistele kostüümidele auhinnad!

27.07 Tanel Padar & The Sun. Pilet 10.- / 7.-
Pärnu Postimehe tellijakaardiomanikele pilet 5.-

02.08 FESTIVALI JA KUNSTINÄDALA LÕPETAMINE

Enne rannapidu, kell 21.00, astuvad Kabli rannalavale kunstinädala töötubadest osavõtjad. Toimub vaatemäng, kus näeb tule neelamist ja purskamist, üllatavaid performanceid ja moe-etendust.

Kabli rannapidu kell 22. Peaesineja ZETOD. Pilet 10.- / 7.-
Kabli rannapidu ei ole traditsiooniline kontsert, tegemist on peoga. Rannapeod algavad kl 22.00, mil plaate keerutab diskor. Õhtu peaesineja astub lavale orienteeruvalt 23.00. Rannapeo teine pool jätkub DJ Marccoriga hommikutundideni.


RANNAKODU TEATER Rannakodu puhkekülas kell 21

05.07 Õhtu koos Sepo Seemaniga. Pilet 10.- / 7.-
Elust enesest ja tolle keerukatest ning lõbusatest seikadest Sepo sel ühe-mehe-õhtul räägibki. Ikka otse ja vahetult just sinule- inimeselt inimesele.

13.07 Merle Palmiste monoetendus ”Kuidas dresseerida meest”. Pilet 10.- / 7.-
Publik saab kuulda kogu tõde sellest, mis siis ikkagi ahvist inimese tegi - kas töö või hoopis miski muu, millele viitab juba pealkiri. Äratundmisrõõmu leiavad kindlasti nii teatraalid kui ka need, kes haruharva publiku hulka satuvad. See käib eelkõige meessoo kohta, kellele tehakse esmakordselt teatriajaloos hinnasoodustust naistega võrreldes. Diskrimineerimine? Jah, aga ülla eesmärgi nimel! Palmiste mängib üksinda nii naisi kui mehi, aga ikka koomilises võtmes ning talle omase sarmi ja elegantsiga.

26.07 Estraadietendus ”Kolmekesi paaris”. Pilet 10.- / 7.-
Humoorikas estraadietenduses kõlavaid kupleesid, intermeediume, romantilisi viisikesi ja šketse
esitavad näitlejad Peeter Kaljumäe ja Meelis Sarv.


KELLAVIIETEE Romantilise Rannatee kohvikus (kiriku kõrval, muusikakooli õuel) kell 17-19
Enne kirikukontserti pakuvad kohalikud prouad tee kõrvale hõrke maitseelamusi ja toiduteemalist seltskondlikku vestlust. Kellaviietee lõpeb jalutuskäiguga kohaliku giidi saatel.

08.07 Vestlusõhtu Häädemeeste toitlustamise Grand Old Lady Helgi Lõhmusega. Helgi räägib oma, ligi poolesaja aastasest, toitlustamise kogemusest, oma parematest paladest ja publiku lemmikutest.
Avatud on Romantilise Rannatee kohvik, pakutakse kohapeal valmistatud suupisteid, teed ja kohvi.
Oodatud on kõik Proua Helgi kokakunsti austajad.
Vestlusõhtul osalemine on tasuta, avatud kohvik.
Peale vestlusõhtut on soovijatel võimalik väike ringkäik Häädemeestel kohaliku giidi Kaire Käära saatel.

16.07 Teemaks ürditeed

LASTELE!
10.07 kell 12-16 Lastepäev "Aarete saar“ Rannakodu puhkekülas: (vee)mängud, aarete otsimine, maalimine,
meisterdamine. Kaasa ujumisriided ja vahetusriided! Lastele alates 5. eluaastast, nooremad on oodatud koos vanematega. Lastepäev toimub ilusa ilmaga! Pilet 5.-

24.07 Lastepäev „Me kõik armsad eestimaalased“ Rannakodu puhkekülas: muinasjutu vestmine, mängud, maalimine, batuut, rahvatantsu tantsimine, kama valmistamine. Lastele alates 5. eluaastast, nooremad on oodatud koos vanematega. Lastepäev toimub ilusa ilmaga. Pilet 5.-

27.07 LASTEPROGRAMM kell 10-17 Indiaani-teemaline päev Kabli rannas. Indiaani telgis tegeleb lastega Reti Üpraus. Saab meisterdada, laulda ja tantsida indiaani teemalisi laule, lasta joonistada indiaani teemalisi näomaalinguid. Pilet 4.-


JOOGA ja ZUMBA Kabli rannas

​13.07 kell 15 Zumba party! Treenerid  Marek Tihhonov ja Margit Oksa. Pilet 2.50

Päikeseloojangu jooga pühapäeviti 07.juuli-04.august kell 20. Pilet 2.-

RannaZumba laupäeviti 06.juuli-03.august kell 15. Treener Egle Vutt. Pilet 2.50

bottom of page