top of page

T, 07. juuli

|

Häädemeeste õigeusu kirik

Klassikatähtede duo Johan Randvere (klaver) ja Marten Altrov (klarnet)

Ilusad ja ülendavad klarneti-klaveri teosed

Klassikatähtede duo Johan Randvere (klaver) ja Marten Altrov (klarnet)
Klassikatähtede duo Johan Randvere (klaver) ja Marten Altrov (klarnet)

Time & Location

07. juuli 2020, 20:00

Häädemeeste õigeusu kirik, Kooli 23, Häädemeeste, 86001 Pärnu maakond, Estonia

About the event

🎵 Klassikatähtedest duo Johan Randvere (klaver) ja Marten Altrov (klarnet) esitavad ilusaid ja ülendavaid klarneti-klaveri teoseid teisipäeval, 7. juulil kell 20 Häädemeeste õigeusu kirikus. 

🎵 Armastatud noorema põlve klarnetist Marten Altrov on soleerinud näiteks ERSO, Pärnu Linnaorkestri ja Narva Linnaorkestri ees ning osalenud Euroopa Liidu Noorteorkestri, Euroopa Liidu Puhkpilliorkestri ja Orkester Nordeni töös. Altrovit on tunnustatud Lätis, rahvusvahelisel konkursil Noored klarnetistid, konkurss-festivalil Rennaissance Armeenias ning telesaates Klassikatähed. Ta mängib ka maailmamuusikabändis Abraham’s Cafe. 

🎵 Johan Randvere on eesti noorema põlve paljulubavaid pianiste, kes on esinenud Eestis, Itaalias, Valgevenes, Soomes ja Hollandis ning soleerinud näiteks ERSO, Vanemuise Sümfooniaorkestri ja Läti Riikliku Sümfooniaorkestri ees. Randvere on osalenud edukalt mitmetel rahvusvahelistel ja vabariiklikel konkurssidel. Ta on esinenud sellistes mainekates saalides nagu Carnegie Hall ja Moskva Konservatooriumi suur saal. Mõne aasta eest kaitses Randvere Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias magistrikraadi ning jätkab nüüd sealsamas doktoriõpinguid Ivari Ilja juhendamisel. 

Allikas:  www.interpreet.ee

FOTO Krista Kõiv

 Piletid 8.-/10.- Piletilevist ja tund enne algust kohapealt.

Share this event

bottom of page