top of page

T, 11. juuli

|

Kabli seltsimaja

Anett Kulbin ja Johannes Laas

Anett Kulbin ja Johannes Laas
Anett Kulbin ja Johannes Laas

Time & Location

11. juuli 2023, 20:00

Kabli seltsimaja, 86002 Pärnu maakond, Eesti

About the event

Pilet 18. - Piletilevis, Fientas, enne algust kohapeal.

ANETT - vokaal 

Johannes Laas - kitarr

Anett Kulbin on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. Ta alustas oma soolokarjääri 2015. aastal, jõudes oma esimese singliga “Strong” Eesti Laul 2016 poolfinaali. Anett on pärit Tartust. Muusikaõpingutega alustas ta 11-aastaselt. Ta on lõpetanud Heino Elleri Muusikakooli rütmimuusika osakonna ning tema lauljakarjäär sai hoo sisse, kui lauljatar otsustas oma muusikaõpinguid jätkata Londonis. Anett on ise öelnud, et Londonis kogetu andis talle palju julgust ja inspiratsiooni, et alustada ka muusika kirjutamisega.

Aneti 2020. aastal ilmunud debüütalbum “Morning After” tõi talle Eesti Muusikaauhindadel Aasta Nais- ja Popartisti tiitlid ja ka Aasta albumi nominatsiooni, ning esimene 500-koguseline vinüülitiraaž müüdi läbi vähem kui 9 kuuga.

2021. aasta naisartisti ning rohkete auhindadega pärjatud Aneti kontserdil tulevad esitlusele artisti uue, 2022 a  albumi “Late to the Party” lood, ning ka juba kõigile tuntud varasemad hitid.

Johannes Laas on lõpetanud Heino Elleri Muusikakooli ning hetkel õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Aastal 2019 pälvis ta Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia. Tema kitarrimängu võib kuulda koosseisudes Alfa Collective, Johannes Laas 5tet, ANETT ja Innersound.

Kontserdi korraldaja Festivitas Canens.

Kontserdi toetajad

Eesti Kultuurkapital

Kultuuriministeerium

Eesti Rahvakultuuri Keskus

Pärnumaa Omavalitsuste Liit

Häädemeeste vald

Share this event

bottom of page